Realizacje

Kwiatkowskiego etap III

Kwiatkowskiego 46c i 46d

Prezentujemy Państwu inwestycję zrealizowaną przy ulicy Kwiatkowskiego nr 46C. Jej atutem jest doskonałe połączenie projektu architektonicznego ze strefą rekreacyjno-wypoczynkową o charakterze parkowym. Atrakcyjność miejsc odpoczynku i rekreacji zrównoważona jest bliską odległością do miejsc ważnych w życiu codziennym. Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji.  Stąd wszędzie jest po drodze.

 

Takie miejsce w Rzeszowie należy do rzadkości

To w tym miejscu dwie rzeki łączą swój bieg tworząc niepowtarzalny klimat. Dodatkowym atutem jest to, że zawsze ilość powierzchni mieszkalnej w takiej okolicy  jest ograniczona. Wypicie  porannej kawy na tarasie staje się czymś wyjątkowym. Prestiż takiego miejsca jest idealny dla tych, którzy żyją aktywnie zawodowo i prywatnie. Każdy, kto ceni sobie moment wytchnienia po ciężkim dniu i zdecyduje się zamieszkać  w tym wyjątkowym miejscu, znajdzie tu wszystko czego potrzebuje do szczęścia.  

Przyjazna okolica

Niepowtarzalna przestrzeń, nadrzeczny klimat, dużo zieleni dają możliwość korzystania z uroków wszystkich pór roku. Od dawna ta część Rzeszowa była kierunkiem planów mieszkaniowych dla wielu pokoleń mieszkańców naszego miasta. Przeobrażenia jakim został poddany nowoczesny Rzeszów właśnie to miejsce uczyniły niezwykłym. Rozważne zagospodarowanie ternu okolic miejskiej plaży, nowe budynki, ścieżki rowerowe, sklepy, przystanki i chodniki pozwalają korzystać z pięknych tych miejsc, zachęcając do długich spacerów i uprawiania sportów, czy  zabawy z dziećmi. Żyje się tu miło i wygodnie.  

Mieszkania – prestiż, komfort i wygoda

W inwestycji zrealizowano  80 lokali mieszkalnych w dwóch budynkach połączonych przestrzenią parkingu podziemnego. Ograniczona ilość lokali znajdujących się na jednej kondygnacji klatki schodowej nadaje inwestycji kameralny charakter, przez co podwyższa komfort codziennego życia. Mieszkania zaprojektowane dla Państwa posiadają, co najmniej jeden duży balkon lub loggię, atrakcyjnie zaprojektowaną część dzienną  z możliwością wydzielenia osobnej kuchni, dobrze usytuowane sypialnie komfortowo rozdzielające funkcje mieszkania, oraz łazienkę pozwalającą na ergonomicznie i funkcjonalnie wykorzystanie przestrzeni. Państwa oczekiwania spełnią również zaplanowane miejsca na szafy w różnego rodzaju konfiguracjach. Całość projektu daje poczucie przestrzeni od samego wejścia do mieszkania i prowadząc płynnie na widoki natury tuż za oknami.   

Mieszkania są jedno-, dwu- i trójstronne o łatwych do aranżacji rozkładach

Nasza opinia

Długo możemy wymieniać atuty jakie naszym zdaniem przemawiają za wyborem tej inwestycji ale do głównych należą niewątpliwie świetna lokalizacja oraz komfort rozwiązań projektowych a także walory estetyczne  wpływające na życie mieszkańców. Wiemy że wszystko to sprawi że każdy dzień będzie dla Państwa dobry.