Realizacje

Apartamenty Zachód

 

Dynowska 17 i 19

Budynki nr 17 i 19 wybudowane na terenach położonych przy ul. Dynowskiej dają  możliwość spełnienia marzeń o nowoczesnym i funkcjonalnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji.
Z tego miejsca wszędzie jest blisko – żłobek, przedszkola, szkoły, przychodnia, kort tenisowy i park oraz miejsca na dobre zakupy tworzą wymarzony klimat do życia.

Komfort w Apartamentach Zachód

Inwestycja Apartamenty Zachód została zaprojektowana z myślą o wygodnym życiu w wyjątkowym, klimatycznym i przyjaznym otoczeniu.
Poczują się tu dobrze osoby aktywne zawodowo i prywatnie, żyjące dynamicznie a jednocześnie poszukujące wytchnienia po ciężkim dniu. Sprawi to urok okolicy a nowoczesny projekt zapewni komfort na co dzień.

 
 

Przyjazna okolica

Na przestrzeni ostatnich lat ta część Rzeszowa stała się ośrodkiem dla życia rodziny. Są tutaj piękne miejsca, czyste powietrze, zieleń, tereny przygotowane do długich spacerów i uprawiania sportów, są też miejsca do zabaw z dziećmi.  Różnorodnie ukształtowany teren tworzy niepowtarzalny klimat.
Bliskość komunikacji miejskiej, infrastruktura i nowe drogi prowadzące do najważniejszych miejsc dla mieszkańców Rzeszowa, zapewniają mobilność i szybkość wymaganą od nas każdego dnia. To wszystko sprawia, że żyje się tu wygodnie.

Mieszkania – przestrzeń, wygoda i bezpieczeństwo

W inwestycji jest 96 lokali mieszkalnych. Tylko 3 lokale znajdują się na jednej kondygnacji klatki schodowej, co daje duży komfort w codziennym życiu. Mieszkania posiadają co najmniej jeden duży balkon lub loggię a komórki lokatorskie, miejsce do parkowania rowerów i możliwość nabycia garażu zapewniają wygodę życia.

Mieszkania są jedno-, dwu- i trójstronne o łatwych do aranżacji rozkładach.

Mocne  strony

Mocną stroną inwestycji, prócz lokalizacji  i nowoczesnych rozwiązań projektowych, łączących walory estetyczne z funkcjonalnością, jest staranny wybór materiałów wykończeniowych oraz energooszczędne rozwiązania, które maja zapewnić również bezpieczeństwo mieszkańców.